la_mikee hozzászólása:

tavalyhoz képest előreléptünk.

tavaly egyszerűen masszívan sz.r volt a pp és a pk is, idén már bonyolultabb a kép. van olyan időszak amkor szuper a pk-nk, most is volt egy valami több mint 4 meccsen át tartó mind-a-30-pk-t-kivédekeztük-kapott-gól-nélkül időszak, máskor meg gólt kapunk mindegyikből. a pp ennek megfelelően többnyire fordított időszakban működik, van hogy nagyon jól lőjük őket, van hogy azt se tudjuk mit kezdjünk a koronggal.

ez a nyár sok mindent el fog dönteni. lesz-e stay-at-home védőnk pl. lesz-e normális kapitányunk? Blake sajnos nem C-nek való anyag. kérdezték Dínót, hogy kit lát annak, és azt mondta Jack Johnson.. faxa.. a srácból 3 éven belül szerintem nem lesz kapitány, mert előbb fel kellene nőnie a játékhoz. Cammyre gondoltam volna, de neki ezek az anyagias dolgai.. meg hát lehet hogy tőle nyáron búcsút veszünk. vagy esetleg Brownie..

és ugye, lesz-e Staaaaaaaaaaaamkoss :)

hiányzik valami, mégpedig a 60 percen át történő játék. nem lehet 20-40 perceket játszani, mert a maradék időszakban biztos kapsz 2-3 gólt, azzal meg elment a meccs. idén már azt se mondhatjuk hogy a kapusunk volt sz.r. a védelmünk néha elfelejt védekezni, a támadósorunk elfelejt támadni, eladjuk a korongot a kapunk előtt.. több figyelem és koncentráció kell.